skip to Main Content

Witaj

Jeśli masz pytania lub zagadnienie do omówienia zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi doradcy wskażą odpowiednie rozwiązanie i profesjonalnie pomogą zrealizować zaplanowaną inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu!

Email: biuro@H2Otech.pl
Tel: +48 607932762
Adress: 93-232 Łódź, Lodowa 120

Nasza lokalizacja

PLUS

AMSP CO PLUS

Elektromagnetyczna pompa dozująca z funkcją stałego dozowania o dużych wydajnościach przeznaczona dla cieczy o gęstościach do 50000 cPs.
PLUS

AMSP PLUS

Elektromagnetyczna, wielofunkcyjna pompa dozująca o dużych wydajnościach przeznaczona dla cieczy o gęstościach do 50000 cPs.
PLUS

AMS CL PLUS LPV

Elektromagnetyczna  pompa dozująca z funkcją stałego dozowania z wbudowaną kontrolą poziomu. O dużych wydajnościach przeznaczona dla cieczy o gęstościach do 8000 cPs.
PLUS

AMS CO PLUS LPV

Elektromagnetyczna  pompa dozująca z funkcją stałego dozowania o dużych wydajnościach przeznaczona dla cieczy o gęstościach do 8000 cPs.
PLUS

AMS PLUS LPV

Elektromagnetyczna  pompa dozująca sterowana zewnętrznym sygnałem impulsowym lub analogowym. O dużych wydajnościach przeznaczona dla cieczy o gęstościach do 8000 cPs.
PLUS

AMS CL PLUS

Elektromagnetyczna pompa dozująca z funkcją stałego dozowania przeznaczona dla dużych wydajności.
PLUS

AMS CO PLUS

Elektromagnetyczna pompa dozująca z funkcją stałego dozowania przeznaczona dla dużych wydajności.
PLUS

AMS PLUS

Elektromagnetyczna pompa dozująca sterowana zewnętrznym sygnałem impulsowym lub analogowym.Przeznaczona dla dużych wydajności.
Back To Top