skip to Main Content

Witaj

Jeśli masz pytania lub zagadnienie do omówienia zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi doradcy wskażą odpowiednie rozwiązanie i profesjonalnie pomogą zrealizować zaplanowaną inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu!

Email: biuro@H2Otech.pl
Tel: +48 607932762
Adress: 93-232 Łódź, Lodowa 120

Nasza lokalizacja

Aplikacja dla pomp PRISMA na Android i iOS

Aplikacja dla pomp PRISMA na Android i iOS

Aplikacja dla pomp PRISMA na Android i iOS

Pompa dozująca z silnikiem krokowym PRISMA jest jednym z najbardziej zaawansowanych i najbardziej udanych produktów wśród tych wprowadzonych przez EMEC w sektorze uzdatniania wody i dozowania produktów chemicznych.

Dlatego EMEC ma przyjemność zaprezentować dzisiaj nową aplikację, opracowaną dla iOs i Androida, w celu dalszego ulepszenia jej funkcji i doświadczenia użytkownika. Nowa aplikacja „Prisma” pozwala po raz pierwszy na interakcję z pompami dozującymi PRISMA bezpośrednio przez smartfon lub tablet, w całej prostocie i bezpieczeństwie oraz z ważnymi zaletami.

Dzięki połączeniu Bluetooth (BLE) urządzenia, nowa aplikacja „Prisma” stworzona przez EMEC jest w rzeczywistości w stanie połączyć się, za pomocą hasła, z pompą dozującą PRISMA w prosty i całkowicie bezpieczny sposób. Po sparowaniu, oprogramowanie pozwala na przeglądanie stanu pompy w czasie rzeczywistym i statystyk pracy na ekranie urządzenia oraz na szybkie sterowanie wszystkimi jej funkcjami za pomocą przejrzystego i intuicyjnego interfejsu, tak jakby użytkownik wchodził w bezpośrednią interakcję z pokrętłem Encoder pompy.

Główną różnicą jednak, dzięki sterowaniu pompą za pomocą aplikacji, jest możliwość przeglądania ustawień i trybów pracy PRISMA nawet podczas pracy pompy, z wielką zaletą możliwości ich edycji bez konieczności zatrzymywania systemu. Dla większej wydajności, w zasięgu ręki.

Jedną z innych zalet aplikacji „Prisma” jest możliwość zapisania ustawień roboczych pompy, dzięki czemu można je następnie szybko i łatwo zastosować w innej pompie PRISMA powiązanej z tym samym urządzeniem mobilnym. Dzięki temu konfiguracja złożonego systemu z kilkoma pompami PRISMA może być znacznie szybsza i łatwiejsza do przeniesienia tych samych ustawień do wielu systemów, które wykonują tę samą funkcję.

Aplikacja jest dostępna do bezpłatnego pobrania z Apple App Store i Android Play Store. Jej używanie wymaga dostępu do co najmniej jednej pompy dozującej PRISMA.

Back To Top