skip to Main Content

Witaj

Jeśli masz pytania lub zagadnienie do omówienia zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi doradcy wskażą odpowiednie rozwiązanie i profesjonalnie pomogą zrealizować zaplanowaną inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu!

Email: biuro@H2Otech.pl
Tel: +48 607932762
Adress: 93-232 Łódź, Lodowa 120

Nasza lokalizacja

Wielofunkcyjne pompy EMEC serii PRIUS

Wielofunkcyjne pompy EMEC serii PRIUS

Po wprowadzeniu do oferty nowej linii modelowej PRIUS, pierwszej serii pomp dozujących napędzanych silnikiem zaprojektowanych i stworzonych przez firmę EMEC, przyszedł czas na nową jakość czyli pompy Prius w wersji wielofunkcyjnej.

Wielofunkcyjne pompy EMEC serii PRIUS

Pompy serii PRIUS łączą wysoką wydajność dozowania z wysoką odpornością chemiczną. Wysoka wydajność dozowania sięgająca nawet 1000l/h pozwala na szeroki zakres zastosowań:

  • instalacje do wody pitnej,
  • wody przemysłowej i oczyszczania ścieków,
  • procesy oczyszczania,
  • przemysł spożywczy,
  • przemysł chemiczny itp.

Nowa seria PRIUS MF dodaje teraz do wszystkich tych funkcji jeszcze niespotykany poziom kontroli.

Wielofunkcyjne pompy EMEC serii PRIUS

Nowoczesne sterowanie enkoderem e pompom PRIUS MF najwyższą dokładność regulacji dozowania.

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD, zapewniającemu łatwy i szybki odczyt danych, zarówno PRIUS P MF (z tłokiem ceramicznym lub SS), jak i PRIUS D MF (z membraną PTFE, dostępną nawet w modelach wysokociśnieniowych) można zaprogramować w kilku trybach pracy : stała, ppm,%, mlq, stop-praca, harmonogram tygodniowy,sygnał analogowy (mA, Volt) i tryb szarżowy.

Wielofunkcyjne pompy EMEC serii PRIUS

Możesz także zaplanować cotygodniowe czynności dozowania, monitorować poziom produktów, włączać i wyłączać alarmy oraz korzystać z czujnika przepływu.

Poprzez protokół Modbus (RS485) można łączyć PRIUS MF z innymi instrumentami i zarządzać wszystkim za pomocą PLC.  Każdą pompę PRIUS MF można też ustawić w konfiguracji, w której pompa jest obrócona o 90 °.

Ostateczny rezultat to przełomowy projekt ze szczególnym uwzględnieniem każdego szczegółu, począwszy od modalnych warunków pracy, zoptymalizowanych pod kątem konkretnych potrzeb naszych klientów, aż po użycie szlachetnych materiałów, takich jak aluminium w standardzie lotniczym.

Wszystkie te innowacje czynią z pomp serii PRIUS MF przełomowego lidera sektora urządzeń dozujących.

Back To Top