skip to Main Content

Witaj

Jeśli masz pytania lub zagadnienie do omówienia zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi doradcy wskażą odpowiednie rozwiązanie i profesjonalnie pomogą zrealizować zaplanowaną inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu!

Email: biuro@H2Otech.pl
Tel: +48 607932762
Adress: 93-232 Łódź, Lodowa 120

Nasza lokalizacja

System ERMES do zdalnej kontroli urządzeń EMEC

Wybór systemu EMEC zapewnia produkt o doskonałej jakości projektowania i inżynierii, wraz z najwyższą wydajnością i bezpieczeństwem. Ale jest jeszcze coś więcej. Produkty EMEC cechuje jeszcze jedna wielka wartość dodana, ekskluzywny instrument, który dzięki naszym najbardziej zaawansowanym produktom może znacząco zwiększyć możliwości i jakość doświadczeń użytkownika: jego nazwa brzmi ERMES.

ERMES i jego zaawansowany system zdalnego zarządzania stanie się Twoim najbardziej niezawodnym asystentem w zakresie monitorowania w każdej chwili i jednocześnie każdego z Twoich systemów, gdziekolwiek jesteś, z łatwością i szybkością aplikacji internetowej. ERMES jest w stanie nadzorować i zarządzać parametrami wszystkich działających systemów EMEC, sond monitorujących, wejść urządzeń, poziomów produktów, temperatury i wartości zadanych. Będziesz mógł w prosty sposób odczytywać, analizować i modyfikować parametry urządzeń natychmiast i wygodnie z komputera, smartfona lub tabletu, za pomocą dowolnej przeglądarki i prostego, ale wydajnego interfejsu.

Chmura ERMES

W przypadku zakupu systemu EMEC w konfiguracji ETHERNET lub 2G/3G, można go podłączyć, zakładając bezpłatne konto na www.ermes-server.com. Po zalogowaniu można skonfigurować lokalizacje obiektu, nadać im nazwę, a następnie w prosty, intuicyjny i bezpieczny sposób wstawić wszystkie swoje instalacje i przyrządy sterujące EMEC (z wyświetlonym kodem w menu serwisowym). Poprzez zdalne sterowanie wszystkimi parametrami urządzeń sterujących można zarządzać wszystkimi produktami EMEC (np. pompami pomiarowymi i sondami), które są podłączone do urządzeń za pomocą protokołu RS485 i odczytywać pełną chronologię parametrów, jak również przeglądać zapisane logi przedstawione w formie wykresów. Możesz również przesłać dane z niepodłączonych urządzeń przez USB i użyć ERMES do wyświetlenia ich w postaci wykresów.

System ERMES pozwala również na dodanie nieograniczonej liczby nowych użytkowników, którzy w zależności od poziomu dostępu do systemu mogą odczytywać lub modyfikować parametry zarejestrowanych już przyrządów.

Na żądanie, ERMES może na bieżąco informować Państwa za pomocą poczty elektronicznej lub SMS o statusie urządzeń oraz o potencjalnych alarmach z różnymi opcjami raportowania, co znacznie ogranicza konieczność przeprowadzania operacji i kontroli na miejscu. Dzięki ERMES jesteś pierwszym, który zostanie poinformowany o możliwości natychmiastowej interwencji w razie potrzeby. Nadzór, analiza i ustawianie w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś, za pomocą wykresów i raportów, aby zoptymalizować działanie Twoich systemów: ERMES usprawni Twoją organizację pracy, umożliwiając łatwe planowanie rutynowych operacji bez dodatkowych kosztów.

Urządzenia kompatybilne z chmurą ERMES

Chmura ERMES
Chmura ERMES
Chmura ERMES
Back To Top