skip to Main Content

Witaj

Jeśli masz pytania lub zagadnienie do omówienia zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi doradcy wskażą odpowiednie rozwiązanie i profesjonalnie pomogą zrealizować zaplanowaną inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu!

Email: biuro@H2Otech.pl
Tel: +48 607932762
Adress: 93-232 Łódź, Lodowa 120

Nasza lokalizacja

Wyświetlanie jednego wyniku

Zalety pomp magnetycznych marki Plastomec

Wybór urządzeń tego włoskiego producenta to przede wszystkim pewna inwestycja, gdyż w 100% powstają one na terytorium Europy. Plasmotec samodzielnie wytwarza oraz produkuje m.in. magnetyczne pompy samossące, do których komponenty kupuje wyłącznie od lokalnych dostawców. Dzięki temu spełniają najwyższe standardy jakością i są bezpieczne w użytkowaniu – zgodność z europejskimi normami.

Do innych ważnych zalet tych urządzeń należy zaliczyć:

  • przystosowanie do pracy w bardzo trudnych warunkach i pod dużym obciążeniem,
  • długą żywotność potwierdzoną wymagającymi testami prowadzonymi przez producenta,
  • pełną dostępność części zamiennych.

Gdzie wykorzystuje się pompy samossące Plasmotec?

Urządzenia te mają bardzo szerokie zastosowanie przede wszystkim w przemyśle – są stosowane m.in. w instalacjach dozujących chemikalia, w tym bardzo agresywne. Oprócz tego pompy samossące Plasmotec wykorzystuje się m.in. w:

  • instalacjach uzdatniania wody,
  • wymiennikach ciepła,
  • rozbudowanych systemach akwarystycznych,
  • laboratoriach chemicznych.

Sprawdzone pompy magnetyczne Plasmotec w ofercie firmy H2Otech

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży systemów dozowania chemii oraz dezynfekcji wody doskonale znamy potrzeby ich użytkowników. Z tego powodu dostarczamy wyłącznie najlepsze, przeznaczone do tych instalacji pompy magnetyczne, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Do grupy tej zaliczają się m.in. urządzenia marki Plasmotec, dlatego już teraz zachęcamy do ich zamawiania.

Back To Top