skip to Main Content

Witaj

Jeśli masz pytania lub zagadnienie do omówienia zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi doradcy wskażą odpowiednie rozwiązanie i profesjonalnie pomogą zrealizować zaplanowaną inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu!

Email: biuro@H2Otech.pl
Tel: +48 607932762
Adress: 93-232 Łódź, Lodowa 120

Nasza lokalizacja

Wyświetlanie jednego wyniku

Dlaczego warto stawiać na pompy dozujące i kontrolery marki EMEC?

Marka ta należy do włoskiego producenta, który już od 1982 działa w branży systemów dozowania chemii i prężnie się rozwija. EMEC ma własne zaplecze technologiczne, w którym zajmuje się zarówno produkcją pomp dozujących, jak i projektowaniem tych urządzeń. Firma nieustannie rozwija stosowane przez siebie, często innowacyjne rozwiązania i jednocześnie wiele uwagi poświęca kwestiom związanym z programowaniem kontrolerów. Wszystko to sprawia, że urządzenia tej marki zbierają doskonałe opinie pośród specjalistów. Są cenione m.in. za:
  • długą żywotność,
  • ponadprzeciętną precyzję działania,
  • prostotę obsługi.

Jakie modele pomp dozujących EMEC mamy w ofercie?

Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, w ofercie naszej polskiej firmy H2Otech zebraliśmy wszystkie najpopularniejsze modele pomp dozujących tego producenta. Urządzenia marki EMEC dostępne są w kilku seriach, które różnią się m.in.:
  • sposobem odpowietrzania,
  • przeznaczeniem (np. wersje zaprojektowane z myślą o dozowaniu cieczy cechujących się wysokim poziomem lepkości),
  • parametrami technicznymi oraz funkcjami.

Pompy dozujące EMEC od sprawdzonego sprzedawcy

Współpraca z nami to zarówno pewność zakupu wysokiej klasy pomp oraz sterowników do nich, jak i dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego. W H2Otech zatrudniamy doświadczonych specjalistów z branży, którzy pomagają Klientom w doborze urządzeń marki EMEC. Jednocześnie zajmujemy się wdrażaniem sprzedawanych systemów dozujących chemię, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!
Back To Top