skip to Main Content

Witaj

Jeśli masz pytania lub zagadnienie do omówienia zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi doradcy wskażą odpowiednie rozwiązanie i profesjonalnie pomogą zrealizować zaplanowaną inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu!

Email: biuro@H2Otech.pl
Tel: +48 607932762
Adress: 93-232 Łódź, Lodowa 120

Nasza lokalizacja

Wyświetlanie jednego wyniku

Pompy wirowe i filtry marki Mefiag – gdzie znajdują zastosowanie?

Producent ten pochodzi z Holandii, na której terenie rozpoczął działalność w roku 1953. Od początku istnienia Mefiag projektuje oraz produkuje poziome i pionowe pompy samossące, oraz akcesoria do filtrowania. Wyposażenie to ma szerokie zastosowanie w branży przemysłowej, w tym m.in.:

  • galwanicznej,
  • motoryzacyjnej,
  • sanitarnej,
  • budowlanej.

Stosowanie tych pomp oraz filtrów to gwarancja zarówno ich ponadprzeciętnej żywotności, jak i niezwykle wysokiej efektywności działania.

Szeroki wybór pomp magnetycznych i filtrów Mefiag w ofercie H2Otech!

W ofercie naszej firmy H2Otech znajduje się wiele modeli magnetycznych pomp samossących oraz filtrów tego producenta. Pozwala to z łatwością dobrać je pod kątem konkretnych instalacji dozujących chemię czy uzdatniających wodę, w czym w razie potrzeby zapewniamy profesjonalne wsparcie – zapraszamy do kontaktu. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne wyposażenie marki Mefiag objęte pełną gwarancją producenta.

Back To Top